Čištění zubů batoleti. Dcera si čistí zuby sama. Musím zuby dítěti dočisťovat?

Zodpovězené
3. čer 2019

Dobrý den.

Mám 10m. dceru a má 4zuby, tak se snažím čistit, ale vždy mě nechá opravdu chviličku a pak mi kartáček vytrhne a ,,čistí" si sama. Potom už se ode mě nenechá. Nechci zatím dělat nic násilně.

Je to problém, že nebudou vyčištěné pořádně, resp.dočistěné mnou?
Děkuji

Dobrý den, je dobré , že si nechá vyčistit alespoň chvilku. Bude si postupně zvykat, že čištění rodiči je nutnost. Pokud byste ji nechala čistit jen samotnou, brzy by se to vymstilo. Děti nemají tak dobrou jemnou motoriku, aby si byly schopny vyčistit zoubky jen samy dobře.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová