Dětský zubař. Kde nebo jak hledat specialistu pro děti?

Zodpovězené
26. dub 2021

Dobrý den,

můj dvouletý syn má kazy v zoubkách. Chtěla bych s ním jít k dětskému zubaři, ale nedaří se mi specialistu pro děti dohledat.

Můžete mi, prosím, poradit, zda existuje nějaký seznam, nebo jak hledat?

Děkuji Vám,

Anna Kellerová

Dobrý den,

seznam lékařů, kteří se specializují na dětské pacienty (pedostomatologové) asi k dohledání není. S tím by Vám mohl pomoci Váš stomatolog. Ten dětské pacienty neošetřuje?

Pokud hledáte někoho, kdo ošetřuje dětské pacienty v analgosedaci, mohu Vám poradit kliniku v MS kraji.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová