Jak nahradit vypadlou korunku?

Zodpovězené
7. srp 2019

Dobrý den,

mám problém, vypadla mi korunka - zubní náhrada - jenže tak nemohu mezi lidi. Jak a čím to lze nahradit?

Děkuji!

Dobrý den,
pokud Vám, vypadla korunka a zub, na které korunka držela je v dobrém stavu, nejlepší je zhotovení nové.

Pokud je zub pod korunkou ve špatném stavu, existují možnosti, jak ho dostavět a poté nasadit korunku, v nejhorším případě se zbytek musí vytrhnou a mezera řešit zubním implantátem nebo můstkem.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová