Jedná se o růst stoličky?

Zodpovězené
26. dub 2021

Dobrý den,

dnes jsem dceři u čištění zoubků spatřila v dásni díru a jako by vylezlé maso...bohužel, nechce mi to pořádně ukázat, natož to vyfotit, takže na fotce není vidět to vylezlé maso.

Může se jednat o růst stoličky? Nebo se mám obávat něčeho jiného?

Dceři je 22 měsíců, žádnou stoličku ještě nemá. U první dcerky jsem nic podobného neviděla, proto mě to trochu vyděsilo.

Děkuji za informaci a přeji hezký den.

Dobrý den,

jen podle fotky to bohužel nemůžu určit, ale věk na růst dalších dětských stoliček má. Počkejte ještě chvíli, pokud by se zub neprořezával, konzultujte to u svého lékaře.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová