Mám panický strach ze zubaře, ale chci ho překonat. Přijímáte nové pacienty?

Zodpovězené
23. kvě 2019

Dobrý den,

přijímáte prosím nové pacienty? U zubaře jsem nebyla již několik let, z panického strachu. Vím, že je potřeba to změnit a o zuby se začít starat než mi všechny vypadnou. 😑 Už z fotografie z Vás vyzařuje úplný klid a pochopení.

Děkuji za odpověď, Lenka

Dobrý den,
bohužel nyní pacienty nepřijímám, jelikož se chystám brzy na mateřskou dovolenou. Snad překonáte strach a najdete někoho, u koho budete spokojená.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová