Trhání více zubů u dítěte. Kolik je možné vytrhnout s Entonoxem?

Zodpovězené
13. led 2020

Dobrý den,

syn jde za pár dní na ošetření kazů s Entonoxem. Zrovna včera mu z jediného opravovaného zubu upadla plomba i s kouskem zubů a další dvě stoličky má zkažené. Obávám se, že mu zuby bude paní zubařka trhat.

Kolik zubů je možné vytrhnout s Entonoxem?

Nebude ho to pak po vypršení rajského plynu bolet?

Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

Entonox nemá vliv na bolest rány po extrakci. Nevím, jak je syn starý a jak spolupracuje. Pokud je třeba delší zákrok nebo je velice špatná spolupráce, doporučuji spíše ošetření v analgosedaci.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová