Vyklání nového zubu u dítěte. Čím to může být způsobeno?

Zodpovězené
2. zář 2019

Dobrý den,

dcera, 6 let, má již půl roku dole nové dospělé jedničky. Zuby si čistí pravidelně, večer jí je dočišťujeme. Dnes přišla, že jí jeden z nich bolí. Zjistila jsem, že se jí jeden malinko vyklá. Nikde nespadla.

Čím to může být způsobeno?

Děkuji!

Dobrý den,

pokud jde o stálý zub, raději to nechte zkontrolovat Vaším zubařem.

Nemusela spadnout, stačilo se bouchnout silněji do sklenice a zub může pobolívat apod. Ale jistější bude, když se objednáte a zkontroluje se to.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová