Vytržení zubu. Může prasklý steh vadit v hojení?

Zodpovězené
14. čer 2020

Dobrý den,

ve čtvrtek mi byly vytrženy 4 zuby nahoře vedle sebe, jedná se i o stoličky. Dnes mi praskl steh. Zatím mě to nebolí.

Může to vadit hojení nebo tak?

Jsou to 3 dny po vytrhnutí. Čeká mě vytržení celého horního patra. Paní dr. mi to umrtvila, tlak a křupání mi nevadilo, ale i přesto jsem cítila bolest. 2x mi bylo na zvracení.

Je to normální?

Nebo to chtělo třeba větší umrtvující dávku?

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud jste necítila bolest, není důvod k větší dávce lokální anestezie. Pokud se rána dobře hojí, nic Vás výrazně nebolí a rána nekrvácí, prasknutí stehu nevadí.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová