Zoubky. Značí bílé skvrny něco vážného?

Zodpovězené
4. čer 2021

Dobrý den,

dcera, 19 měsíců, má na předních zoubkách bílé skvrny. (Zvláštní, že někdy nejsou vůbec vidět a někdy ano).. Má i ekzém, takže upravujeme stravu, aby se jí to nezhoršovalo, takže nejí skoro žádné cukry, bílé pečivo atd. Zhoršuje se jí po tom ekzém. Zuby čistíme pravidelně, někdy i přes den. Prvně jsme používaly, ale jen chvilku, pastu Elmex pro děti..to se jí asi začalo objevovat, tak jsme čistily chvilku jen vodou a teď používáme Weledu pro děti.. jdeme k zubaři až v 6. měsíci. Snad to není nic vážného.

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

z popisu můžu jen hádat, ale pravděpodobně se nebude jednat o problém. Určitě by dcerku měl zkontrolovat Váš zubní lékař a případně Vám poradit.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová