Zubař v 1.trimestru těhotenství. Mám radši zákrok odložit?

Zodpovězené
17. zář 2019

Dobrý den,

jsem v 6tt po IVF, kvůli slabému krvácení mám neschopenku a klidový režim. Za 14 dnů mám jít k zubaři, mám celkem 4 termíny za sebou, kdy mi bude zubařka spravovat několik kazů.

Chci se zeptat, zda nemám raději zubaře odložit? Nerada bych, abych kvůli anestézii třeba potratila.

Prosím Vás o Váš názor.

Děkuji!

Dobrý den,

pokud není návštěva akutní, ve Vašem případě bych asi návštěvu odložila.

Až budete mít konec neschopenky, proberte návštěvu s Vaším gynekologem, osobně bych v případě rizikového těhotenství ošetřila zuby ve druhém trimestru.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová