Zuby. Prosím, poradíte, co dělat?

Zodpovězené
2. dub 2020

Dobrý den,

mám dceru, 12 let. Už u třetího zubaře ji odmítli ošetřit, poněvadž nespolupracuje. Naše paní zubařka nám napsala doporučení pod narkózu. Máme doporučení i od psychiatričky, že se prostě dcera bojí. Bylo mi řečeno, že ji pod narkózou neošetří, poněvadž jsou na tom jiné děti hůř. Takže dcera má kazy, křivé zuby, nevypadnuté první zoubky a druhé se jí tam tlačí, a já nevím, jak to dál rešit.

Prosím o radu, co dál.

Děkuji

Dobrý den,

je možné využít ošetření v analgosedaci nebo i v celkové anestezii. Jsou pracoviště nebo kliniky, které se na taková ošetření zaměřují. Takové zákroky ale nehradí pojišťovna a je třeba počítat s doplatky.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová