Sluban je čínská napodobenina. Mam od nich stavebnici, je kompatibilní s normálním legem. Pokud se nepletu, Lego 4+ je stejne, jako normální Lego, akorat ma jednodušší návody a jednodušší kostky (ne treba ty nejmenší 1x1). Ten sluban bude mit kostky úplně bežně, i ty malinkate.
26. črc 2021
Máme tank od sluban a manžel ho se synem skládal a nadával, že to nedrží. Jinak jak píší výše krom duplo jsou lega kompatibilní
26. črc 2021
Všechna Lega, která nejsou duplo, jsou spolu kompatibilní
26. črc 2021
Věk na Legu udává obtížnost skládání. Synovci frčí na Ninjago, takže jednomu kupuju 8+ a druhému 5+.
26. črc 2021

Lega jsou dvě: duplo a lego. Duplo je pro měnší děti s většími dílky. Lega jsou potom pro větší děti a už všechna stejná: city, technic, friends, ninjago, atd. atd., všechno stejná velikost a kompatibilní.