Vy tu víte vše. 😁 máme na pozemku garáž spojenou s kotcem pro psa . Rádi bychom garáž zbourali, ponechali kotec a přistaveli na místo garáže jen menší kulnu na nářadí. Abychom si tím zvetsiki zahradu .ale teď k věci-potrebujeme na to nějaké povolení? Když to bude stát na tom samém místě, jen se to zmenší? Díky!!
Je garáž zanesená v KN?
2. kvě 2022
Pokud je zanesená v katastru tak ano, musí se pak pozemek znovu zaměřit a v mapě změnit
2. kvě 2022
3mama
autorGaráž je hlášena ,má pevné základy. Teď sem četla že do 25m² jde jen ohlásit ale nevím zda i u garaze
2. kvě 2022
3mama
autorAchjo .. tak to se na to asi vyprdneme 🤣
2. kvě 2022
3mama
autorTak jsem teď znovu projela katastr a zjistila jsem že garáž není zakreslena vůbec. Barák je to starý (1960) ,garáž také tak . Co s tím sakra ? 🤣
3. kvě 2022
Pokud jsou pevné základy, tak ano.