Maminky, chtěly byste si zasoutěžit o novinku na trhu a to dětské BIO KŘUPKY v zeleninových a ovocných příchutích? 🤩 LIKE jestli chcete soutěž. 👍
🔖 Ovocné křupky jsou vhodné od 8. měsíce věku dítěte a zeleninové od 10. měsíce věku dítěte
🔖 Vyráběno z pečlivě vybíraných surovin z ekologického zemědělství
🔖 BEZ přídavku cukrů
🔖 BEZ konzervantů a barviv
🔖 Obohaceno o vitamín B1
🔖 Pečené, ne smažené
Máme ty ovocné a jsou moc dobré.
@lezimpodstolem Videla jsem je v tescu 🙂
@lezimpodstolem v dm je taky mají. Kupovala sem je včera za 45
@lezimpodstolem Holky ve skupince nedávno psaly, že je mají v Albertu za 59,90. Možná DM by je mohlo mít. I levnější.
@brusinka91 No výborně! 👏
@slulunicko Já byla včera v DM a u nás je ještě neměli. Tak to je také brzy naskladní i u nás. 👍 Díky!
U nás v dm jsem je viděla, stály kolem 45,-.

Peti nemas tip na kamenou prodejnu, kde je maji?Prosim🙂