Autor komentář smazal
Tyhle tyčinky mládě miluje. Tak zkusíme.
19. pro 2020
Vypadají skvěle 👍 určitě vyzkoušíme
19. pro 2020
vypadají skvěle,určitě jak bude mít malý rok tak vyzkoušíme 🙂
19. pro 2020
88petule
autor@evabry @juliemichal Děkuji za názor, holky!
19. pro 2020
Já už po nich pokukuji dlouho. Rádi ochutnámr
19. pro 2020
Hmmm, malý tyhle tyčinky miluje, určitě se podíváme i na tyhle 😊
19. pro 2020
88petule
autor@pe_tu_ss_ka 👏👏👏
19. pro 2020
Syn má rád tyto ovocné tyčinky, vyzkoušíme i od Nestlé, ať má změnu 🙂
19. pro 2020
Doma milujeme ovoce v jakékoli podobě, takže taková ovocná tyčinka obzvlášť na výlet by byla super 😍
19. pro 2020
Ještě jsem je v obchodě nezaznamenala. Ale určitě na ně kouknu. Ovoce v této podobě je u nás oblíbené 😀
20. pro 2020
88petule
autor@levandulina 😃👏
20. pro 2020

Super, takové tyčinky máme rádi. Určitě vyzkoušíme.