icon
avatar
88petule
Zpráva byla změněna    19. pro 2020    

S novinkami se vážně roztrhl pytel. 🤩👏 Ráda bych vám společně s Natálkou představila dobrotu, která určitě potěší nejednoho mlsounka. Od začátku prosince jste v supermarketech Tesco a Globus mohli zaregistrovat ovocno-obilné #nestle tyčinky.
V prodejnách nebo v eshopech výše uvedených obchodů plus na www.feedo.cz můžete již dnes zakoupit tyto 3 příchutě :

🍎 Hrozno, Jablko, Banán
🍌 Hrozno, Jablko, Banán, Borůvka, Černý rybíz
🍇 Hrozno, Jablko, Banán, Marakuja

Tyčinky jsou vhodné pro děti od 1 roku a mají jemnou texturu, tudíž dětem nevadí, naopak. ♥ Že jsou bez přidaného cukru, jistě nemusím zmiňovat. 👏 Jak je vidět, Natálce tyčinka moc chutnala. Teda takhle... Jedna jí nestačila. 😅
Co na ně říkáte vy? Potěšilo vás, že na trhu najdete další rychlé svačinky, které jsou vhodné pro malé děti?

avatar
Autor komentář smazal
avatar
Autor komentář smazal
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Super, takové tyčinky máme rádi. Určitě vyzkoušíme.

19. pro 2020
avatar

Tyhle tyčinky mládě miluje. Tak zkusíme.

19. pro 2020
avatar

@petaov Tak to mě těší, že zaujaly. Já byla překvapená, jak moc zaujaly naši Naty. 👏

19. pro 2020
avatar

@merope 👏👏👏🤍

19. pro 2020
avatar

Vypadají skvěle 👍 určitě vyzkoušíme

19. pro 2020
avatar

vypadají skvěle,určitě jak bude mít malý rok tak vyzkoušíme 🙂

19. pro 2020
avatar

@evabry @juliemichal Děkuji za názor, holky!

19. pro 2020
avatar

Já už po nich pokukuji dlouho. Rádi ochutnámr

19. pro 2020
avatar

Hmmm, malý tyhle tyčinky miluje, určitě se podíváme i na tyhle 😊

19. pro 2020
avatar

@jajaneu Doufám, že se nám povede si o ně zasoutěžit. 👏❤

19. pro 2020
avatar

@pe_tu_ss_ka 👏👏👏

19. pro 2020
avatar

Syn má rád tyto ovocné tyčinky, vyzkoušíme i od Nestlé, ať má změnu 🙂

19. pro 2020
avatar

Doma milujeme ovoce v jakékoli podobě, takže taková ovocná tyčinka obzvlášť na výlet by byla super 😍

19. pro 2020
avatar

@miska03 Tak super, jsem ráda, že zaujaly. 🙂

19. pro 2020
avatar

@cassidyl A já se za ni zaručuji! Je opravdu taková šťavnatá, žádná "sušina". 🙂

19. pro 2020
avatar

Ještě jsem je v obchodě nezaznamenala. Ale určitě na ně kouknu. Ovoce v této podobě je u nás oblíbené 😀

20. pro 2020
avatar

@levandulina 😃👏

20. pro 2020
avatar

@88petule jakmile na ni narazim koupim, děkuji 😊

20. pro 2020
avatar

@cassidyl 🤗

20. pro 2020