Tropické MANGO. Díky své zajímavé chuti lidé buď toto ovoce milují nebo ne. Jak je tomu s tímto ovocem u vás? LIKE 👍, jestli máte mango rádi. Do komentáře mi napište, jak ho máte nejraději. 😍
Já vám na rozjezd tohoto ❄ týdne přínáším s Natálkou v bodech pár zajímavostí právě o tropickém ovoci mangu :
🥭 Mango zvyšuje obranyschopnost organismu.
🥭 Mango působí blahodárně na psychiku.
🥭 Mango má pozitivní vliv na nesoustředěnost, nespavost i nervozitu.
🥭 Mango kladně působí na kvalitu pokožky.
🥭 Mango je zásobárnou železa a dalších důležitých vitamínů. Doporučuje se tedy zařadit pravidelně do jídelníčku pro těhotné a kojící ženy. 💡
V kuchyni se mango hodí do ovocných salátů, smoothies, ale můžete z něj připravit i marmeládu.
Z naší 5 členné rodiny mají mango rádi všichni. Natálka si ho občas dopřeje i jako 100% mango pyré v kapsičce.
@triskova_v 👏 I já. 🙂 Už jsem ho dlouho neměla a dnes, když jsem si připravovala příspěvek, jsem na něj dostala velkou chuť. 🙂
Mango miluju. Od malinka, kdy nám ho pravidelně vozil kamarád z Indie. Teď si nejčastěji kupuju letecké z velké pařížské tržnice. V prosinci jsem si jich koupila 10 a všechny s dcerou snědla. Rozpůlím si ho a vyndavàm lžičkou a pecku pak okoušu.
Kde si ho kupujete vy? Z normálních obchodů mi nechutná.
A teda ještě si děláme mangovou zmrzlinu a puding z tapiokovych perel a na to rozmačkané mango.
A výbornou mangovou zmrzlinu mají v Créme de la Créme.
Mango ano, ale čerstvé
@lachtanice86 👍👍👍
Mango dlabeme len tak, ako pikantné chutney, v šalátoch...je to skvelé ovocie 😊
Ono asi záleží, jak moc kvalitní to mango je. Miluju mango smoothie ♥
Mango bylo jedine, co muj zaludek zvladl v tehotenstvi s prvni dcerou. Docela drahe tehotenstvi 😆
máme ho rádi
Milujeme ho já a synové. A jen tak nakrájet a uždibovat 😁

Milujeme mango jen tak 🙂 hezky zraly, skoro rozblemcany :D to je nejsladsi🙂