Holky, byly jste v Tatralandii na Slovensku? Jaké to tam prosim je?
byli. taky bych uz nejela.
Ten starší si to užije, pro malé je tam málo a ještě přeplněné, ale nebyla to katastrofa. Byli jsme loni a celkem spokojení. Ale děcka už jsou velké a na spoustu věcí mohli sami.
My jsme tam byli asi 10x je to tam uzasne
Byli jsme jednou a stačilo. Mně vadila ta špinavá termální voda 😀
Byli 1x a stačilo, ale já obecně tohle nevyhledávám. Mě nadchla jejich kontaktní zoo hnedka vedle. Tam jsme mohli být každý den.
Byli jsme před 14 dny a děti spokojený (5 a 2,5 roku), já tohle celkově moc nevyhledavam, ale pěkné to tam je🙂 jinak vedle je hned zoo kontakt a to teda můžu doporučit, tam se nám líbilo moc 🙂
Videli jsme v létě strašné fronty. My byli vedle v Bešeňové a tam skvělé.
Besenova za nas lepsi
Ano byli ,jsme a jednou stačilo, nebyla jsem úplně nadšená,abych se musela vracet znovu .