icon

Holky, byly jste v Tatralandii na Slovensku? Jaké to tam prosim je?

avatar

Ano byli ,jsme a jednou stačilo, nebyla jsem úplně nadšená,abych se musela vracet znovu .

22. čer 2023
avatar

byli. taky bych uz nejela.

22. čer 2023
avatar

Ten starší si to užije, pro malé je tam málo a ještě přeplněné, ale nebyla to katastrofa. Byli jsme loni a celkem spokojení. Ale děcka už jsou velké a na spoustu věcí mohli sami.

22. čer 2023
avatar

My jsme tam byli asi 10x je to tam uzasne

22. čer 2023
avatar

Byli jsme jednou a stačilo. Mně vadila ta špinavá termální voda 😀

22. čer 2023
avatar

Byli 1x a stačilo, ale já obecně tohle nevyhledávám. Mě nadchla jejich kontaktní zoo hnedka vedle. Tam jsme mohli být každý den.

22. čer 2023
avatar

Byli jsme před 14 dny a děti spokojený (5 a 2,5 roku), já tohle celkově moc nevyhledavam, ale pěkné to tam je🙂 jinak vedle je hned zoo kontakt a to teda můžu doporučit, tam se nám líbilo moc 🙂

22. čer 2023
avatar

Videli jsme v létě strašné fronty. My byli vedle v Bešeňové a tam skvělé.

22. čer 2023
avatar

Besenova za nas lepsi

22. čer 2023