Holky, mate někdo zkušenost s objednánim od Deagostini toho repráčku a postavičkou, opravdu to jde pak hned zrušit ?
@kristynkal taky tak
6. zář 2023
Prodávají i v obchodě, viděla jsem v Albertu
6. zář 2023
Já rušila tu minulou edici a úplně bez problémů. Jinak já zrovna dnes koupila repráček v Bille a funguje i na postavičky první edice. 🙂
6. zář 2023
Máme těch postaviček x. Jednou jsme nebyli doma a oni nám to nemohli doručit a ihned automaticky zrušili sami odběr....
6. zář 2023
Jde to zrusit bez problemu
7. zář 2023
Zrušit to jde bez problému jedním telefonátem , ale ted je v trefice díl 2 s repráčkem. Píští týden se bude prodávat díl 100 taky s reprákem.
7. zář 2023
Ted by mel byt v trafice. Ja jsem se toho objednani bala...