Holky, s jakým bezdotykovym teploměrem jste spokojeni ? 🙂
Ziadnym 😕
bezdotykový je jenom: RYCHLA AKCE:.. typu zjisti na čem jsi... ale pak jdu pro klasiku, zjisti CO TEĎ,,,
thermo flash, koupili jsme stejný, co má naše dr. 😁
Taky zadny... je to fakt orientacne plus minus autobus... nekdy to trefi, ze to sedi se rtutovym, ale nekdy vubec... nemuzu se na nej vubec spolehnout.
@marketka_m ano, takhle bych to právě chtěla, spíš na noc, ať jo nemusim hned budit. Jinak měřit digitálem
@adula000 tím pádem bych koupila cokoliv co mi doporučí.. já zašla do lékarny v polsku, co mi doporučujili to jsem vzala... stejně ověřuji když je krize..
Taky Thermoval od Hartmann. Orientačně to stačí, ale stejně ověřují normálním, než nasadím léky. Málokdy to byl falešný poplach.
Žádný … nejpřesnější je pravé rtuť 🙈 měla jsem jich par a všechny byli naprd
Žádný. A to máme doma už čtyři. Klasika je proste nejlepší.
Thermoval Baby od Hartmannu