Holky, sušíte někdo houby v troubě ?
Já, když jsem líná nebo nesvítí slunce. Ale nejsou prostě tak dobré. Teď jsem sušila na plechu na slunci a jsou mnohem lepší. Sušičku nemám.
6. zář 2022
Ze susicky byly hnusne, zaparene, taky davame na sita na vzduch a pripadne dosusit v te troube, kdyz clovek neco dopece jinak je to drahe kvuli el.
6. zář 2022
@adula000 já v té troubě dělám na několik hodin třeba jenom na 60 stupňů, nemám teda horkovzduch, prostě je to spíš takové vypražené. V nouzi v zimě tak někdy žampiony suším, ale prostě dokud je sluníčko, tak je to nesrovnatelné. A navíc jak to v té troubě suším několik hodin, Tak mi pak smrdí houbama celý byt 🤦🏼♀️
6. zář 2022
Babicka je tam davala kdyz dopekla, do uvrene trouby.