Jméno Mikuláš, co na něj říkalo Vaše okolí, když jste ho dali svému dítěti, zatím se setkávám se samýma negativními ohlasy, že pry to bude mít za trest, ale mě se to jméno líbí...
Mně osobně se tohle jméno taky moc líbí 🙂
Mikuláš, Matyáš,Tadeáš, to jsou moje jména...🙂 Na to naše taky všichni remcali... Důležité je, že souhlasí manžel a ostatní si zvyknou, neboj... Je to Vaše miminko, Vaše jméno... A navíc je v kalendáři, takže nic extra...🙂
Souhlasím s tím, že 1. se mi líbí 2. kamarádka má a nikdo nereagoval divně 3. je to tvoje dítě a Mikuláš není jméno typu Nostradamus nebo Gargamel :D takže za mě ok 🙂
Já jsem i ráda, že ho nemá každý... ale to jméno jsem si zamilovala 🙂
záleží na kombinaci s příjmením 🙂 ono to udělá hodně ...
Mikuláška máme a prvotní reakce byli tak 50:50 🙂 Je to krásný český ,zatím neotřelý jméno 🙂
souhlasím,je to vaše miminko a vy jediná rozhodnete jak se bude jmenovat.i když je to tedy neobvyklé jméno a v dnešní době když vidím co dávají matky dětem za jména-chudáčci.když jsou malé tak je to třeba hezké,ale až budou velcí-asi to nebude pro ně příjemné,jenže to si moderní matky neuvědomují
Je to hezký! U nás taky prvně remcali že bude Samuel že je to divný a nakonec sem koukala kolik Samíků je tady na koníku 🙂 Aspoň když na Mikuláška někdo zavolá tak bude vědět že je to na něho 🙂 a ne že když zavolá někdo Petře tak se otočí 20 lidí 🙂
Když jsem řekla, že se syn bude jmenovat Albert.... óóóó jé...to bylo keců. Ježíš marjá, hlavně né Albert. To je sluha, zničíš mu život. Pojmenovala jsem ho tak přes odpor celé rodiny. Dnes to všem přijde normální. Jmého druhého dítěte jsem nikomu neřekla až do porodu :o) si přeci nenechám kazit radost...
Jedna známá má a říká mu Miky a líbí se mi to🙂 Je to pěkné jméno..
mně se taky moc líbí je to hezké jméno: Mikuláš
Je to ádherý jméo!Taky jsme o něm uvažovali a nikdo to echápal. Pokud budu mít ještě syna tak já mám vybráno😀 Nenechte si do ničeho mluvit a dejte co se vám líbí.
Jééé,kámoška má Mikuláše a ta kámoška se jmenuj příjmením pokorná.Ale nevím,jestli se malej nemá příjmení po tátovi (není vdaná a otce neznám).Jinak,taky mu říká Miki.
co je komu do toho 😉 kdybych se měla řídit "radami" známých, tak by dcera byla asi Slavěna 😅