icon

Chár si našla Kravinečka, a říká mi
CH: "to je ta panenka co sem dostala, když si ležela v porodnici že?"
JÁ: Ne, já ležela v nemocnici, aby nám Zoinka neumřela v bříšku"
CH: a co to je umřít v bříšku?
JÁ: to je, že by sme neměli Zoinku, nenarodila by se
CH: to bych měla klid!!
JÁ: to bylo od tebe ošklivý!
CH: dobře, tak já ji mám ráda, když už ji máme.......
Mám brečet nebo se smát???

avatar

Oni za to nemůžou, ještě tu neexistenci nebo smrt nedokážou domyslet. Já včera celé odpoledne vysvětlovala, ze zabíjet není dobře a je z toho spousta bolesti a smutku, to je tak, když u nás frcej večerníčků a ve školce ho zaskoluji do lego bionicle, Transformers, star wars a buhvi čeho ještě

26. kvě 2016
avatar

To přejde 😉 Já už párkrát slyšela: "Mami, když jsem tu byla jen já, tak bylo všechno jenom moje..."

26. kvě 2016
avatar

@pelenka já o beru, že ona to nechápe, že umřít je něco nevratného... mrzelo mne to , ne že ne, ona ale jinak Zoinku miluje, je její velké ségra, ale občas by ji někam uklidila že jo 😀 ona to bere jako, že by se vrátila až by chtěla, a nepochopí, že to tak není no :-/

26. kvě 2016
avatar

nas ( rodice) dneska rano holky "pohrbily" a rozdelily si majetek😀 viz moje dnesni KZ 🙂

26. kvě 2016
avatar

@nadja73 uff nás ještě nepohřbily 😀 ale jak je znám, tak to přijde :D

26. kvě 2016
avatar

@aguaverde co si budeme povídat, já bych je obcas taky někam s chuti uklidila;))))

26. kvě 2016
avatar

@pelenka 😀 😀 😀 já furt vyhrožuju, že je prodám do cirkusu.... a týden co tu byl cirkus byly dokonalé hodné 😀

26. kvě 2016
avatar

Apolenka to říkala ještě nedávno, že by nám bylo líp bez malé - zní to strašně! Ona tím myslela, že je mrně náročná, uřvaná..

26. kvě 2016
avatar

@lv Chár říkává, že si přála brášku, protože ségra brečí a bere jí hračky 😀 no nevím zda by kluk byl menší řvoun a míň bral hračky

26. kvě 2016