Chár si našla Kravinečka, a říká mi
CH: "to je ta panenka co sem dostala, když si ležela v porodnici že?"
JÁ: Ne, já ležela v nemocnici, aby nám Zoinka neumřela v bříšku"
CH: a co to je umřít v bříšku?
JÁ: to je, že by sme neměli Zoinku, nenarodila by se
CH: to bych měla klid!!
JÁ: to bylo od tebe ošklivý!
CH: dobře, tak já ji mám ráda, když už ji máme.......
Mám brečet nebo se smát???
To přejde 😉 Já už párkrát slyšela: "Mami, když jsem tu byla jen já, tak bylo všechno jenom moje..."
26. kvě 2016
nas ( rodice) dneska rano holky "pohrbily" a rozdelily si majetek😀 viz moje dnesni KZ 🙂
26. kvě 2016
Apolenka to říkala ještě nedávno, že by nám bylo líp bez malé - zní to strašně! Ona tím myslela, že je mrně náročná, uřvaná..
26. kvě 2016
Oni za to nemůžou, ještě tu neexistenci nebo smrt nedokážou domyslet. Já včera celé odpoledne vysvětlovala, ze zabíjet není dobře a je z toho spousta bolesti a smutku, to je tak, když u nás frcej večerníčků a ve školce ho zaskoluji do lego bionicle, Transformers, star wars a buhvi čeho ještě