Charlottko, na co začíná snídaně?
CH: na S
a na co končí?
CH: ně
Výborně, na co začíná máma?
CH: M
a na co končí?
CH: na MA
super, na co zaíná vlk?
CH: na V
a na co kočí?
CH: nevím
No co má vlk na konci?
CH: ocas !!!
😀 😀
vlaxyz

3. čer 2016
A nemá? 😀
3. čer 2016
No to byl účel velice chytrá princezna dostala tě tam kam Chtěla 😀 počkej na ZO co bude vymyslet plus obslehné zbytek od ségry to se buďte mít a bude u vás veselo
3. čer 2016
3. čer 2016
3. čer 2016
3. čer 2016
Takže je to vocas?
4. čer 2016