Když děti chtějí míša řez, máma jde a upeče....když si to děti rozmyslí a chtějí štrůdl, máma jde a upeče......když děti podotknou,že slaný štrůdl by byl taky fajn, máma jde a upeče.... když děti napadne, že chtějí marmeládový a nugetový taštičky, máma jde a upeče......když děti chtějí.....máma je zabijéééééé
Ani bych se na to nevyprdla, velebnosti 🙂
Já bych je zabila už u druhého přání... 😀
Obdivuji 😀 ty své bych zabila už u štrúdlu
mamííííííííííííííííííííííí a nechces mi jeste uvarit kakaíčko a precist mi pohadku?
Mne se libi ty kavovary od všech možných značek 😄
Vaše adresa? Stavím se, protože mám na všechno z fotky chuť 😀
@michaela198 😀 😀 dva sou ještě mimo fotku 😀
Tak to by me teda ani nehlo 😀
Pošli prosím s jedním plechem holuba..... 😀
😀 můžu si to, prosím, půjčit do rubriky Týden ze života maminek? 🙂
hele tohle jako vazne? Nebo si delaslegrandu, nerikej, zes to vsechno upekla v jeden den a hele nechces priject k nam? 🙂
a muzu se zeptat, ktery dela nejlepsi kafe?
@kateczka tak já mám mimo fotku ještě klasický překepávač a pressovač na mletou kávu a tam si kupuju kvalitní kávu a ta je asi nej, kdybych měla vybrat z těch tří co sou na fotce tak jednoznačně tchibo..... DG a Tassimo mám spíš na takové ty mlíkové blbosti pro holky a návštěvy . oreo, milka, atd 🙂 jinak nejlepší latté je fakt z tchiba - tam si pěníš mlíko sama, pak z DG v tassimu mi nechutná ....
@kateczka ještě cenově teda nejvýhodněji vyjde to tchibo.... protože tam nejsou kpsle na mlíko, to si pěníš svoje z krabice takže to je plus a 10ks kupuju v akci v kaufu za 49kč .... DG nejdou kapsle pod 119kč poslední dobou a máš z toho 8káv když je s mlíkem nebo 16 bez mlíka....tassimo je ze všech nejdražší, skoro vubec na ně není akce takže cena 149kč za 8ks káv (s mlíkem, oreo atd) a nebo 16ks obyč černé kávy bez mlíka

mama je blazen 😀