Beru HA a za tři měsíce chceme začít zkoušet sourozence..můžu při HA začít zobat listovku? Nebo až po vysazení HA?
ajina17
autor@martina61288 ok děkuji za názor 🙂
16. únor 2019
Já začala brát listovku v září, poslední tabletku HA jsem brala na silvestra a pozitivní těhotenský test jsem měla 2.5. (nicméně mám PCOS, takže tohle bylo až nezvykle rychlé spontánní otěhotnění) 😀
16. únor 2019
Dr mi doporučoval brat listovku uz 3mes před otěhotněnim
16. únor 2019
Zas tak drahá není, neškodí a prckovi může jedině pomoci, takže bych začala třeba hned. 😉
16. únor 2019
Ahoj @ajina17 klidně se optej i lékaře v Poradně https://www.modrykonik.cz/forum/topics/poradny/
20. únor 2019

Lepší je zacit dříve. Ale podle me staci třeba o měsíc.