Ano, ale je to hruba mzda, na účet ti bude chodit min.
29. lis 2016
Jestli je to v hrubém,tak bude chodit míň.
29. lis 2016
To je dohoda asi s albertem ze? Ten to ma uplne stejne (mela jsem to) a chodilo mi cisteho 10.150,- nejak tak
29. lis 2016
Ano, měsíční mzdové sazba je základ a k tomu pohyblivá složka mzdy (příplatek). Hrubá mzda bude 13.866 Kč, poté se strhne zdravotní, sociální a daň. Takže počítej 11.620 Kč čistého (pokud podepíšeš růžové prohlášení a nebude si uplatňovat slevu na dítě) 🙂
29. lis 2016
Ano, ale je to v hrubém 😉
29. lis 2016
To je v hrubém, holka. No, hooodně bych si to rozmyslela za těchto podmínek ☹
29. lis 2016
ty voe u nás lokál 500,-
29. lis 2016
jj hrubeho☹
30. lis 2016

Řekla bych, že v hrubém jo