No vidíš, já si ji dokonce dobrovolně pěstuju na balkoně 😂😂😂
4. kvě 2020
*nekupovali
4. kvě 2020
Vin Diesel v Rychle a zběsile nepije nic jiného 😉
4. kvě 2020
Nerozumím co je na tom úlet, shoda jmen bohužel no, tohle pivo se prodává už dlouho, nemůže za to 😂
4. kvě 2020
Jakmile začal koronavirus v ČR bylo hodně vtipů o tomhle pivu, které je v tom bohužel nevinně, je známé už x let, stejně tak jako vím o jahodách...
4. kvě 2020
Achich achich...
4. kvě 2020
To se ti moc nepovedlo
4. kvě 2020
Už Mexičané v roce 1925 věděli, ze tento název piva bude v roce 2020 prodejní slagr.
4. kvě 2020


Tohle pivo se vyrábí už skoro 100 let, není to žádný reklamní tah. 😉