Dcera v září jde do 1. třídy a už teď se dívám na batohy. Dcera je drobná, teprve má 109 cm a 16,5 kg. Do září je sice daleko, ale do te doby stejne moc nevyroste. Maminky holčiček poraďte jaký batoh by byl pro ni vhodný?
Topgal pro první třídu.
Máme boll shool mate.
zalezi jestli ho budou muset hodne tahat nebo jak budou chodit/ jezdit do skoly. ja mam droboucke deti a obe mely ergobag od 1. do 4.tridy. do skoly to maj neco malo pres 1km a chodili pesky nebo jezdily na kole tak bylo potreba aby dobre sedel. pokud je to jen na par kroku od auta/autobusu ke skole tak jakykoliv co se ji libi...
115cm, 19kg Topgal Endy, má ho teď tak, jak má být. Utáhly na maximum - jde povolovat. Na výšku má 39 cm. Je to jeden z nejmenších od Topgalu. Ještě menší je Topgal BeBe, ten má na výšku jen 37cm. Jestli si nejsi jistá, počkej na otevření obchodů. Do září času dost. 🙂
Holky byly taky takhle drobný a nejvíc jim seděla aktovka Belmil. Ale nejlepší je vyzkoušet, však je na to ještě čas.
Dcera je na tom podobne. 110cm a ma necelych 18kg. Krasne ji sedel ergobag a pak batoh beckman. Nakonec mame beckman
Taky máme Beckmann - spokojenost 👍
Já třeba odmítám dát za školní aktovku téměř 3000 Kč. Pro mě je v pohodě tak částka do 2000 Kč. Mám také budoucího drobného prvňáčka - vidím to na Topgal nebo Herlitz. Herlitz měla moje dcera kdysi do první třídy a spokojenost - jsou velmi kvalitní. A upřednostňuji klasickou aktovku pro takto malé děti před batohem, takže asi vyhraje i nyní pro kluka.
Holky díky. Jsou to značky, které jsem již zkoukla. Vím, že do září je daleko, ale narozeniny se blíží.
Také doporučuji Beckmann, syn je vyssi, ale hubenour, tahle taška mu sedí 🙂
@zazana81 každý má jiné priority no. Ja chtěla něco co sedne, nezničí záda a bude super lehké, idealně pratelný.. Topgal je za mě šileně velká a těžká kráva, když jsem ji dala dceři na zada neseděl jí, a velikou časti přesahoval navic vypadala, jak želva co tahne krunýř, ale pro větší děti věřim že je fajn...My koupili dva Beckmanny takže celkem raketa, ale vyplatilo se..Teď budeme pořizovat starší ten pokračovac cena je zase vyšší, ale sazíme na jistotu...
Dcery mi dojíždí do školy autobusem a odpoledne mají pul hodiny na zastavce kdy maji batoh na zádech.Starší pokud pujdou v září do školy bude 4xv tydnu chodit 4km dom pěšky, pač nebude stihat školní autobus, takže opět potřebuji batoh co sedne a nezničí záda...
Taky Topgal.
Muzu doporucit still, ktery ma vyskove nastavitelne popruhy, jako boll, ale je o dost levnejsi. Kamaradka vzala drobnemu synovi kronn a je taky moc spokojena.
My pořídili Boll a jsem moc spokojená, sedí pěkně.

www.zdravybatoh.cz pro nase drobne ditko