Holky, neteř dostala od Ježíška česací hlavu z Dráčka, které ale nejdou ty vlasy vůbec rozčesat 😔 účtenku na reklamaci nemáme a jsme z toho dost nešťastní, hlavně teda neteř 😢 nemá někdo radu, co s tím?
Platili jste kartou?
Tak ještě ne nějaká varianta se svědkem nákupu
A co zkusit nějaký olejíček ?:D to dělám u sebe když je zle .. a pak opláchnout
Kdysi jsem barbinam namocila vlasy do roztoku vody s avivazi a pak sly krasne rozcesat, tak kdyztak zkuste;)
Koupit novou totožnou a na novou účtenku reklamovat původní výrobek. Blbý ovšem je, pokud by byly vadné všechny kusy.
Avivaz mirne zredena s hodne teplou vodou a secat kartacem na vlasy, ne hrebenem
A nebo zkusit ten sprej na rozčesávání vlásků z DM....stojí pár korun.Používám u dcerky, má je hodně kudrnatý s ten sprej hodně pomůže
Holky, děkuji moc za tipy, vyzkoušíme a poslední naděje je koupit novou jo 😕
kondicioner