icon

Co to toto? 👎 To se nepovelo že? 😛

avatar

Hrůza 😀😀

28. zář 2016
avatar

Je to sileny. Kdyz jsem konika otevrela v tramvaji a vykoukly na me najednou tyhle monstrozni smajlici, pani vedle se skoro lekla😂

28. zář 2016
avatar
andy80
autor

🙅

28. zář 2016
avatar
andy80
autor

@melanny 😀

28. zář 2016
avatar
28. zář 2016
avatar
andy80
autor

já myslela, že se mi zbláznil telefon a ono je to všude😱

28. zář 2016
avatar

@vercarybka ju! Jak to delas?

28. zář 2016
avatar

Ty různé smajliky mate přímo v nabídce nebo je děláte znakama ? Já mám stále jen nálepky...

28. zář 2016
avatar

@andy80 jak na to?

28. zář 2016
avatar

Ženy to mám smajly z klávesnice 🐒🐣🎂🐞

28. zář 2016
avatar

a já žádnou nabídku smajlů nemám 😀 😀

28. zář 2016
avatar

🙃😜🤓💩😷

28. zář 2016
avatar
andy80
autor

@lucie8655 mám na klávesnici v telefonu 😇

28. zář 2016
avatar
28. zář 2016
avatar
28. zář 2016
avatar

🎃🍂🍀

28. zář 2016
avatar

😀

28. zář 2016
avatar

Je to šílený 😱

28. zář 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

💃💏

28. zář 2016
avatar

Já mám podřád tyhle blbý😢

29. zář 2016
avatar

Aha tak nic oni se změní... To je super...

29. zář 2016
avatar

Už jsou aspoň malý 😀

29. zář 2016
avatar

@vercarybka hura, nemuselo by to rusit text 🍭

29. zář 2016