Co to toto? 👎 To se nepovelo že? 😛
Je to sileny. Kdyz jsem konika otevrela v tramvaji a vykoukly na me najednou tyhle monstrozni smajlici, pani vedle se skoro lekla😂
28. zář 2016
andy80
autor🙅
28. zář 2016
28. zář 2016
andy80
autorjá myslela, že se mi zbláznil telefon a ono je to všude😱
28. zář 2016
@vercarybka ju! Jak to delas?
28. zář 2016
Ty různé smajliky mate přímo v nabídce nebo je děláte znakama ? Já mám stále jen nálepky...
28. zář 2016
Ženy to mám smajly z klávesnice 🐒🐣🎂🐞
28. zář 2016
a já žádnou nabídku smajlů nemám 😀 😀
28. zář 2016
🙃😜🤓💩😷
28. zář 2016
28. zář 2016
🎃🍂🍀
28. zář 2016
28. zář 2016
Je to šílený 😱
28. zář 2016
28. zář 2016
Já mám podřád tyhle blbý😢
29. zář 2016
Aha tak nic oni se změní... To je super...
29. zář 2016
Už jsou aspoň malý 😀
29. zář 2016
@vercarybka hura, nemuselo by to rusit text 🍭
29. zář 2016
Hrůza 😀😀