Děvčata, omlouvám se, že se ptám jako debil, ale jdu asi po 15 letech na preventivní kontrolu zraku na oční a vůbec si nemůžu vzpomenout, jestli můžu jít nalíčená (řasenka, stíny) 😂🤦♀️Tak aby mě nevyhodily hned ve dveřích, na termín čekáme od února 🤞
Mně oči rozkapává, a to slzim jak želva, ale "vodotěsná" řasenka to vyřeší.
Záleží na sestře. Prý jsou i megery které jsou schopny pacientku kvůli tomu vyhodit 🙈 Já se vždy snažím trefit na poprvé ať dámy nerozmažu 😁 jinam to ničemu nevadí, vyšetření jde normálně absolvovat namalovaná
To může být všude jinak. Pro jistotu se nemaluje a hotovo 😉
Paráda, díky moc, holky, teď v létě a s tím pitomým respirátorem se líčím jen voděodolnou řasenkou, tak by to nemusel být problém 👍 Problém by naopak nastal, kdyby mi řekly, ať si to smyju 😂 Kdybych šla jen na oční, tak bych šla klidně nenalíčená, ale mám v průběhu dne ještě několik zařizování, tak se mi to zrovna úplně nehodí 🤡
Na očním, kde jsem byla já, rovnou píšou na svých stránkách, přijít nenalicena. Takže asi jak kde.
jasně, ničemu to nebrání, jen se může řasenka rozmazat, třeba při měření nitroočního tlaku