Holky do kdy mi mají v práci dát podepsat ty růžové papíry na dane? A do kdy jim mám dát papír že školky? Oni na nás úplně prdej tak abych si to ohlídala
@tipata já se právě hrozim toho že v práci o tom letos nikdo nemluví.aby nechtěli něco zanedbat
@antymania666 Musíš si o to říct, není to automatická povinnost zaměstnavatele.
@xpila tak to já nevím dělám tam už 8 let a vždy to dali automatickx
Ty růžové papíry se musí podepsali podepsat do 31.1. , je to sleva na poplatníka....Pokud chceš vyučování daní přes zaměstnavatele, tak musíš donést všechny podklady do 15.2. ..Tedy i tu školku
@antymania666 Ano, většinou to tak dávají, ale není to jejich povinnost.
Sleva na poplatníka, tedy první dva listy v "růžovém prohlášení" je povinnost zaměstnavatele..... Vyúčtování daní za minulý rok je na žádost zaměstnance 😉
@pavuska do 31.1.? Nám ale nedalo nic podepsat jeste
@antymania666 zeptej se nějaké své mzdové účetní a nebo vedoucího
@pavuska o i mi nechtějí dát kontakt na účetní.ze máme od ledna novou a je to externí firma a kontakt nedají.mi to.prijde celé divne
@antymania666 to je divné... Pokud by ti nechtěli udělat vyúčtování daní za minulý rok, chtěj potvrzení o příjmech za minulý rok a podej si daňové přiznání přes financí úřad, tam máš čas do 31.3.
@pavuska děkuju to jsi hodna
My v práci musíme odevzdat vše do 15.2.
Ano, je to povinnost zaměstnance, nikoliv zaměstnavatele. Osobně jsem chtěla všechny potvrzení a růžové prohlášení do 15.2. Ten, kdo nechtěl udělat zúčtování daní, dostal potvrzení o příjmech a udělal si daňové přiznání sám. To se odevzdává do 1.4., avšak může se i déle bez sankce. Protože v těchto případech není povinnost podávat daňové přiznání, takže nejsou ukládány sankce nebo pokuty 😉
Mělo by to být do konce února tuším, oboje.