s malou u zubařky - dva kazy, poslala mě někam, kde to dělají analgosedací. Dostala sjme jeden kontakt na Radno.cz ale ty ceny tam jsou silene a jeste mi rekli ze tak malemu diteti se to dela pouze v celkové anestezii. Nemáte nekdo zkušenosti v Paze, kde by nám to udělali tou analgosedací? a za slošnější ceny třeba?
Tohle je vzdy tezke.Analgosedaci takhle male deti vetsinou nezvladaji.Nedokazou entonox nadychat jak je potreba.Ale pokud Eli spolupracuje,tak proc zo nezkusit normalne?
já se toho strašně bála, ale syn zvládl klasické vrtání i plombování naprosto v pohodě.
@hanncca 2,5
@katkaproch nespolupracuje
@tiburcia eli ted uz nechce otevrit ani pusu, zubarku pousla jak se ji tlacili tri lii do pusy, myslim ze po dnesku nebude jen tak spolupracovat nikdy, a to do ted to bylo vzdy ok
@antymania666 to je skoda.Tak v takovem veku opravdu jen ca.Tu analgosedaci jsme doporucovali az tak kolem 4-5 let.
@katkaproch kdyz ja se ji bojim dat do CA , uz jako mala si toho rposla az az organismus moc oslabeny, nekolik transfuzi a tak a proste nevim no, bojim se. kazdopadn stejne musim sehnat neco levnejsiho, dostala jsem kontakt na to radno.cz a ty ceny jsou sileny, jen konzultace 1000,- a RTG 640,- pak pry jeste ty zuby. divim se ze tak male dite to nema zdarma
tyjoo, já si neumím představit že by Marině vrtali zuby :o( zase aby z toho pak neměla trauma, kdyby jste jí to dělali jen s injekcí a neměla s tím do budoucna problémy...
@antymania666 tohle pojistovna nehradi.Je to pro ni nadstandartni vykon.A hlavne i ta analgosedace je se spolupraci 50 na 50.Jsou deti v pohode a pak deti,ktere jsou jeste horsi nez kdyz nic nedostali.A bohuzel ca i analgosedace je draha.
@katkaproch ach jo. a anestezie jde asi na pojistovnu ze? a nevis o necem kde to delaji?
@antymania666 do ca jsme posilali do motola,tam myslim nic neplatili.Ale docela dlouho se tam cekalo,ale to bylo nez jsem sla na materskou.
@katkaproch tak ja to zkusim najit jeste nekde na netu
@antymania666 muzu se zkusit jeste zeptat v praci u kolegy.
@katkaproch ty jo to by jsi byla uplne světová
@antymania666 tak mail je poslany,tak ti pak poslu kontakty.
@antymania666 věřím, to už by se člověk bál, aby se náhodou něco nestalo. My jsme bohužel z druhého konce republiky ale musím říct, že hodně dělá zubař, ten náš je skvělý s dětmi a proto si myslím, že i to pomohlo. Zkusila bych kontaktovat pojišťovnu, třeba poradí kde to dělají a třeba něco budou hradit i oni.
@katkaproch dekuji jsi hodna
@antymania666 neni zac,to je malickost.Vzdyt jsem tom pracovala.
My jdeme někam na Ipak... Vis jak to Áčko ma... A dají mu jakkoze oblbovak... Ale bude při vědomí ale oblblej a udělají mu vše na jednou...
@barton mozna jdete tam kam my, ale vy ste starsi, nam ten oblbova nedaji
@antymania666 tak jsem vzpomnela na http://www.astella.cz/
A tady druhy kontakt http://www.firmy.cz/detail/378613-mudr-eva-snaj...
@antymania666 nevím sama mi říkala ze takovým malým dávají tohle... Jsou tam dlouhý cekacky, takže az na konci brezna jsem na konzultaci a tam dají termín zákroku a udělají mu vše najednou
@katkaproch dekuji koukam ze v ceniku tady maji vstupni vysetreni´+rtg hrazeno pojistovnou
a kolik je malé? Synovi vrtali cca ve 4letech..fakt je, že měl povrchový kaz, obstříkla něčím a opatrně vrtala...