My máme jarňáky za dva týdny. To už bude fakt jaro... Harrachov je naše srdcovka.
23. únor 2022
Užijte si to, také je to naše srdcovka ♥️
23. únor 2022
@apacheee My chodíme na takové klasická místa, vodopády, bobovka, ve sklarnach je teď super nová cukrárna. Pokaždé jdeme do restaurace Slunce na oběd, teď jsme počkali a kolem 3 jsme vyslapli ke skokankum a skvěle se tam bobuje a když zavřeli ve 4 lanovku tak jsme sjeli i sjezdovku na bobech.
Letos měli děti každé den školu lyžování, tak nebylo tolik času. 🙂
23. únor 2022
@apacheee jak je to tam se sněhem? Taky se chystáme. Užijte si to
23. únor 2022
Závidím ..moc užívejte ❤️ má být krásně ! my měli jet zítra az do neděle a bohužel kluci chytli 7 nemoc 😥
23. únor 2022
My tam jedeme v létě 💪🏼😁
23. únor 2022

Super, kampak jste vyrazili?