icon
1 / 1
avatar

Super, kampak jste vyrazili?

23. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@holanci zavítali jsme do Harrachova, sice ho máme relativně kousek, ale pořádně ho neznáme. Vyskočilo na nás ubytování přímo pod sjezdovkou, v roztomilé a staré stylové roubence, tak bylo hned rozhodnuto 😀

23. únor 2022
avatar

@apacheee muzem dat rande😉

23. únor 2022
avatar

My máme jarňáky za dva týdny. To už bude fakt jaro... Harrachov je naše srdcovka.

23. únor 2022
avatar

Užijte si to, také je to naše srdcovka ♥️

23. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@hygi jste taky v Harrachově? 😊

23. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@rebe to už je na sníh docela pozdě no, kor tu letošní zimu. Ale třeba už zase budete mít krásne jaro 🍀

23. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kimh děkujeme Káto. Mas nějaký tip na super vylet?

23. únor 2022
avatar

@apacheee kolik je tam snehu prosim? 🙂 jedeme v sobotu ke kamaradovi zase, manzel plasi, ze nebude snih, ja myslim, ze ho bude dost ne? 🤷🏻‍♀️🙂

23. únor 2022
avatar

@apacheee My chodíme na takové klasická místa, vodopády, bobovka, ve sklarnach je teď super nová cukrárna. Pokaždé jdeme do restaurace Slunce na oběd, teď jsme počkali a kolem 3 jsme vyslapli ke skokankum a skvěle se tam bobuje a když zavřeli ve 4 lanovku tak jsme sjeli i sjezdovku na bobech.
Letos měli děti každé den školu lyžování, tak nebylo tolik času. 🙂

23. únor 2022
avatar

@apacheee jak je to tam se sněhem? Taky se chystáme. Užijte si to

23. únor 2022
avatar

Závidím ..moc užívejte ❤️ má být krásně ! my měli jet zítra az do neděle a bohužel kluci chytli 7 nemoc 😥

23. únor 2022
avatar

@rebe no ja nevim, tato zima neni na snih nejak bohata, ale jinak tady na Jizerkach bezne lyzujeme jeste v dubnu. My na bezkach teda, ale na sjezdovkach tim padem asi taky. Ja bych se toho nebala, verim, ze jeste napadne. V Jablonci bezne na Velikonoce snezi.

23. únor 2022
avatar

@jasekd Však právě kvůli tomu jedeme tam ❤ Ještě jsme si to stejně pro jistotu o týden posunuli, ale naši domácí říkali, že do půlky dubna by to mělo klapnout.

23. únor 2022
avatar

My tam jedeme v létě 💪🏼😁

23. únor 2022
avatar

@rebe kam, do Harrachova?

23. únor 2022
avatar

@jasekd Přesně tam 🙂

23. únor 2022
avatar
23. únor 2022