@schavera123 Tak to vám letošní Vánoce žádný jiný dáreček nemá šanci trumfnout 😍
@apacheee přesně tak 🦢 nejlepší a nejkrásnější Vánoční dárek
@schavera123 kdyby se to týkalo mě, tak bych si ještě trošku přála, abych už Štědrý den trávila s tím pokladem doma 🍀 Ať tak nebo tak, přeji klidný zbytek těhotenství 😍
Gratuluji k dalšímu roku ambasadorky 👍😉 na MOC se těším na soutěže
Na Tebe se těším, na soutěže taky. Ale občas pochybuju, že to tu ještě dám. 😀
Uplne mimo tema...😅 koupim v DM cistici prostredky, praci prasky apod., vhodne, pokud mame COVku? Diky😉😀
My jsme v 8 vyvaleny u pohadky 🙂 vecerine celkem brzy (kolem 5), aby jsme si stihli rozbalit darky, uzit si je a pak klid na pohadku 🙂
Miluji Vánoce a každé ráno když přijdu do práce hlásím holkám kolik dní zbývá do Vánoc😀🎄
@triskova_v já celý svůj život večeřím na štědrý den v 5 hod. potom rozbalování dárků a pohádky, klid. navíc slavím na štědrý den svátek, jmenuji se Eva. takže dopoledne dostávám gratulace ke svátku.
Veru, super, moc gratuluji ❤️
Prosím tě, kdyby byl z DM nějaký dětský adventní kalendář, dej mi vědět. Myslím, že by se Emičce líbil 🙂
@beruskaevuska1 my vzdy jezdili dopo k tete Eve. Bohuzel uz na nas kouka z nebe. Ale loni jsme prvne delali obed u nasich vsichni i s detma, a vecer kazda rodina sama a byla to bomba 🙂
Tak to je nejlepší zpráva dneška!!! Miluju Viledu a Ivu, ale Ty, Ty jsi TOP. Od té doby, co jsi ambasadorkou jsem v DM nechala prokletě peněz, protože to děláš naprosto skvěle. A doufám, že letos nějaký ten adventní kalendář si taky nadělím... ❤
Od kdy budou asi v prodeji adventni kalendare, chtela bych pro segru, ale ma narozky v druhe pulce rijna
@apacheee to jooo, já mám termín na konci listopadu😉
@triskova_v Jméno Eva mi vybrala moje babička. Babička se dožila 91 roků, poznala i mou dceru. Dopoledne na štědrý den jsem vždy jela s mým tátou k babičce a dědovi, popřáli jsme si hezké vánoce, já dostala nějaký dárek ke svátku. Na celý život mám na to krásné vzpomínky.
@apacheee No, máme se s dm na co těšit - soutěže. Letos bych si chtěla adventní kalendář z dm nadělit jako samodar k vánocům. určitě si nějaký vyberu.


A přesně za 3 měsíce s námi bude naše vysněná dcera 🕊❣️ Na Vánoce