No to si myslím že to musí pěkně klouzat ale je fakt že v zimě mě nenapadlo tam jít a musí to být nádhera
25. pro 2021
25. pro 2021
A to mladsi na bunde jeste cedulku? 😀😀
25. pro 2021
No to si myslím že to musí pěkně klouzat ale je fakt že v zimě mě nenapadlo tam jít a musí to být nádhera
A to mladsi na bunde jeste cedulku? 😀😀
Moc Vám to sluší Veru... 😍. A kluci jak jsou velký ♥️