My budeme mit variaci na Stedry den zitra - lososa. Jen teda s brsalátem se dělat nebudu😂Dnes palačinky, taťka ještě dojidal zbytek ze včerejška hovězí s mrkví
Mňám! Náš kaktus si teda myslí, že by mohly být i ty dárky 😃
@apacheee Děkuji, u nás "oranžová rybička" je jediná, která projde u všech členů domácnosti, včetně mě. Ryby nemusím, krom lososa a tuňáka z konzervy je nejím. Každoroční štědrovečerní kapr byl v dětství noční můrou, navíc ty kosti! A ne, řízek místo něj jsme neměli, maximálně půl napůl, ryba prostě musela být! 😒Až když jsem začala Štědrý den trávit u tchánů(když jsme se s mužem sestěhovali), tak jsem přišla štědrovečerní večeři na chuť, i ten salát dělá tchyně lepší jak mamka, no.
Dnes jsem udělala sekanou a bramborový salát. Měla jsem na salát už dlouho chut. Bylo to moc dobré. za 2 měsíce a týden je štědrý den, říkala jsem si, že cvičím na štědrovečerní jídlo.
@beruskaevuska1 Za mě teda k sekané pouze br. kaše, salat se mi k tomu nějak nehodí. Ale už jsem tu četla, že někde ve VČ se jí sekaná i se zelím a br. knedlíkem, tak už se nedivím ničemu😁Každý má jiné chutě a zvyky
Dneska se zase dcera vzbudila a ptala se jestli už jsou dárky pod stromečkem 😁 asi se ji zdálo o vánocích,protože včera říkala co vše bude psát jeziskovi
Taky jsem nedavno dostala chut na bramborovy salat. Ale usoudila jsem, ze to do Vanoc uz vydrzim 😀
My jsme meli strasnou chut na brsalat minuly tyden, bylo to skvely osvezeni :D.
To je bobííík




Jé. My jsme měli stejný oběd 😀