Dneska přináším zase jeden #tip_ambasadorky - aktuálně u mě na blogu probíhá soutěž, kde si o něj navíc můžete zasoutěžit 😀
Myslím, že většina z nás už má ve své domácnosti myčku a ta je samozřejmě občas potřeba vyčistit. Pokud stejně jako já bojujete s tím, že se málokdy poštěstí, že je myčka prázdná, tak určitě zkuste tenhle čistič myčky.
Jsou od #denkmit, tedy privátní #dm značky - balíček vás vyjde na 39,90 Kč a obsahuje 3 tablety na čištění. S produktem jsem moc spokojená, ale co na nich považuju opravdu za nejlepší je to, že se používají normálně při mycím cyklu myčky. Myjete tedy nádobí a zároveň čistíte myčku. Ušetříte tak vodu, energie a hlavně čas 👏
Dekuji za tip
Používám
pouzivam uz několik let
Také používám, zrovna včera jsem dokupovala nové balení
@zlataberta
@jijulka
@petulaapetula je to fakt super věc
Neznala jsem, ale používám už nějakou dobu díky tvému tipu před nějakou dobou.
Používám, ale čistí to jen tak povrchově. Záhyby a různé části je potřeba vyčistit ručně.

Pouzivam je uz nejakou dobu, jsou super🙂