Dobré ráno,
jsme tu konečně s výsledky letní soutěže s #dm - původně jsem myslela, že uděláme zase losovací video, ale tiskárnu tu samozřejmě nemáme a přepisování tolika jmen na lístečky by mi zabralo půl dovolené, takže jsem využila zase starý dobrý generátor čísel. Ten vybral číslo 5, pod kterým soutěžila @plksv 🍀
Vítězce moc gratuluji a doufám, že výhra udělá radost🎁
My tu všechny věci (kromě tyčky na pusu), o které se tentokrát soutěžilo, máme s sebou, protože jsou prostě fantastický, tak jsme toho využili a udělali aspoň tématickou fotku 😀
PS: Opět děkuju za skvělou účast a příští týden se můžete těšit zase na soutěž o pořádný balík dobrot značky dmBio 😍
Gratuluji k výhře 😉👍🍀
Gratuluju! 🙂

krasny a vitezce gratuluji 🍀
též gratuluji výherkyni
Vratuluju, Veru, moc Vám to sluší
Jé, tak milé překvapení! Moc děkuji. A protože k moři letos nejedeme, mám v plánu se o kosmetiku podělit se svojí sestrou, která má čtyři děti, ať má vše využití 🙂. Ještě jednou díky a užívejte si dovolenou. Vypadáte nádherně 🙂.

Přikládám ještě screen z losování ☀️📷