icon
1 / 1
avatar

Já už mám korpus upečený, zítra budu dělat krém a v pondělí se mnou putuje mechac do práce 😀 a na zítra máme tuto mnamku 😋

13. kvě 2023
avatar

Mechovy dort ?😊

13. kvě 2023
avatar

Spenatova palacinka?

13. kvě 2023
avatar

@95newmommy2020 Ježíš tu bych si dala

13. kvě 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@zebruska mňam ❤️

13. kvě 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@adula000 jasný 😍

13. kvě 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@95newmommy2020 ty jo, to jsem snad nikdy neměla. Nejvyšší čas to napravit 👏

13. kvě 2023
avatar

@apacheee jaká je ta vanilková pasta? Máme ji v práci ale nemám zatím žádné reakce na ni. A že zvědavosti si ji nekoupím, nepřijde mi levná.

13. kvě 2023