Jee, jak se dělá stírací los?🙂
to je úžasný nápad!
@apacheee To je krásný nápad! Kouzlo 🙂. Budou úkoly taky Harryovské? Nějaké další kouzlení? ...... A díky, již vím, kde je chyba! Já to dělala pár let zpátky a vůbec to nešlo stírat. My zalaminovanou kartičku natřeli voskovkou a ne voskem! A ty voskovky jsou dnes takové prapodivné, tak možná v tom byl ten problém. Děkuji 🙂. A ještě douška, u nás v Dm nemají tak krásný toaletní vánoční papír jak u tebe. Chodím, ptám se, otravuji a vůbec to není ono ☹
Já myslela, že budu ten kalendář tvořit sama pro tridu. Máme téma Harry Potter
Mám chuť ho celý obšlehnout 😁... Je vážně super. A já zrovna letos nestíhám, tak tohle by bylo celkem rychle. 😁
NÁDHERA.
@chocomorocco úplně klidně si obslehni cokoliv chceš, Kato ❤️

Chci být tvé dítě 🤩😆