Doufam, že nedodržení postupu při přípravě nebude na škodu, Vítek Michal všechno dohromady, až pak jsem četla postup 🙈🤣 klasika moje. .
19. lis 2019
Těsto odpočívá v lednici. Děkuji za recept 😉.
21. lis 2019
Můžu potvrdit, že se s těstem pracovalo báječně a pečení bylo i přes varování o chlup rychlejší, než jsem čekala 😂. Chuť dle dcerky moc dobrá, já jako celiak bohužel nemůžu posoudit. Děkuji!
22. lis 2019
Povedly se! Dělali jsme ze žitné Pernerovky a sádla, plus trochu kakaa. Malej ujídal syrově těsto, starší vykrajoval. A na stromek si dáme repete, tyhle zmizej rychle 🙂 Děkujem!
24. lis 2019
To vypada dobre!
25. lis 2019



Určitě vyzkouším, děkuji🙂