Ja bych byla rada, kdyby zas udelali detsky SauBar
5. led 2022
Je krásný. Ale u nás vedou ty co jdou zblajznout🤣 akorát starší syn si každý rok přeje hotwheels 😀
5. led 2022
mně se ty kalendáře moc líbí, ale i když nejsem úplně eko zaměřená, tak je tam na můj vkus strašně moc plastů. Takže my zůstáváme věrní čokoládě.
5. led 2022
@nebetka mně se nejvíc líbil oční roll-on. Sama bych si ho určitě nekoupila, ale na unavené oči je hrozně příjemný.
5. led 2022
Ja bych potřebovala dětský 😌 čokoládový u nás nefrčí, blbosti jim tam dávat nechci a aktivitu každý den nezvládáme 🤔
5. led 2022
@felixfelicis máš odkaz z normální nabídky? Já na kalendář nejsem, hodně z toho nevyužiju, ale tohle by bylo fajn.
5. led 2022
@zebruska tohle asi bude ono
https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-ocni-ro...
5. led 2022
@felixfelicis děkuju 👍
5. led 2022

Který výrobek tě potěšil nejvíc?