Já vím, že uz je po Vánocích, ale pokud jste někdy uvažovali o pořízení #dm adventního kalendáře, jděte do toho 👌 jsou fakt boží 😍
Jen teda většinou rychle vyprodaný, takže na to chce myslet zavčasu. Ale nebojte, já vám to v říjnu zase připomenu 😀
A tohle je tedy ten můj letošní, alverďácký 🎁
Ja bych byla rada, kdyby zas udelali detsky SauBar
Je krásný. Ale u nás vedou ty co jdou zblajznout🤣 akorát starší syn si každý rok přeje hotwheels 😀
mně se ty kalendáře moc líbí, ale i když nejsem úplně eko zaměřená, tak je tam na můj vkus strašně moc plastů. Takže my zůstáváme věrní čokoládě.
@nebetka mně se nejvíc líbil oční roll-on. Sama bych si ho určitě nekoupila, ale na unavené oči je hrozně příjemný.
Ja bych potřebovala dětský 😌 čokoládový u nás nefrčí, blbosti jim tam dávat nechci a aktivitu každý den nezvládáme 🤔
@felixfelicis máš odkaz z normální nabídky? Já na kalendář nejsem, hodně z toho nevyužiju, ale tohle by bylo fajn.
@zebruska tohle asi bude ono
https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-ocni-ro...
@felixfelicis děkuju 👍

Který výrobek tě potěšil nejvíc?