Aha tak ono je to k narozeninám a já si říkala 😊 super a děkuji za typy hned tam zítra letím.😜
20. říj 2020
Já měla narozeniny v říjnu a nic nepřišlo. A datum tam mám uvedený. Nikdy jsem od nich nic nedostala navíc. Ale stejně je miluji 😂
20. říj 2020
Já taky nikdy nic nedostala, jen když byl malý malej dostal svíčku, SL. Kupony... Asi vyberou jen někoho
20. říj 2020

U nas take jedine tyhle pytle do kose 😁