Kamínkománie zasáhla celou republiku a nesmí chybět ani #dm motivy😍
Tohle jsem bohužel nemalovala já, ale obrázek mi poslala kamarádka s tím, že má takové tušení, že se mi to bude líbit a hodit. A měla pravdu 😁
Kdopak z vás také propadl kráse putovních kamínků?
Krása.Kamarádka je šikovná
my taky malujeme a hledáme,sice jsme výtvarní antitalenti, ale baví nás to
Dcerka je sbira a vzdy ma ohromnou radost, kdyz na nejaky narazime, nektere jsou opravdu nadherne.
Jaaaa, maluju každý den do noci 🥰 když děti konečně usnou. Mate je krásné
Taky malujeme a hledáme 🥰
@zlesaakapradi kluci taky vždycky skáčou metr vysoko. A z některých mám fakt radost i já. Jsou nádherné
Trosku mimo tema, jak voni ten ruzovy sprchac prosim?🙂
🙋🏻♀️🙋🏻♀️ i u nas kaminky frci - zrovna sme nemocni a tak malujem jak blazni a moc se tesime az rozneseme 👍🏼
Já sice nejsem žádný malíř, ale strašně mě to baví a když udělají nějakým dětem radost tak je to ještě lepší 🙂
Mě to přišlo jako super nápad, do skupiny na FB mě pozvala kamarádka, když to bylo ještě v úplném začátku. Ale bohužel mě tam to jedovaté prostředí otrávilo natolik, že jsem na kamínky zanevřela :-/ možná až bude malá trochu starší a bude z toho mít rozum a budeme je tvořit a hledat spolu 🙂
Taky malujeme 😁 inspiraci buď hledám na Pinterestu nebo jenom tečkuju dle momentální fantazie 😁



To je mazec 😄 btw ten modry sprchac synator miluje 😘