@akinorev90 rádo se stalo 🙂 tak dobře pořid 🍀
2. lis 2020
Děkuju 🤗
2. lis 2020

2. lis 2020
A já tam ten SauBär nemám 🤷♀️ Jen 4 kupony
2. lis 2020
Já tam taky SauBär nemám.
2. lis 2020
ani já...
2. lis 2020
Já mám 😉
2. lis 2020
@apacheee Nevis prosim, jestli je v dohlednu uplatnovani kuponu a bodu na e-shopu?
2. lis 2020
a nebo to bude jak v Tescu...podle toho co nakupuješ dávají pak kupony ve vyúčtování......
2. lis 2020
Nikdy jsem saubar nekupovala a ten kupon tam mam
2. lis 2020
@lachtanice86 aa tak to nic
2. lis 2020
Dneska jsem uplatnila plus poštou přišel kupón k narozkám ( měsíc dopředu?) 😄😄
2. lis 2020


Díky za připomenutí.Uplne jsem na to zapomněla a zrovna dneska se chystám na nákup🙂