icon
1 / 1
avatar

Díky za připomenutí.Uplne jsem na to zapomněla a zrovna dneska se chystám na nákup🙂

2. lis 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@akinorev90 rádo se stalo 🙂 tak dobře pořid 🍀

2. lis 2020
avatar

Děkuju 🤗

2. lis 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@akinorev90

sticker
2. lis 2020
avatar

A já tam ten SauBär nemám 🤷‍♀️ Jen 4 kupony

2. lis 2020
avatar

Já tam taky SauBär nemám.

2. lis 2020
avatar

ani já...

2. lis 2020
avatar

Já mám 😉

2. lis 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@alneka ukaž Ali, co tam máš ty?

2. lis 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@phn možná bude víc skupin s jinými kupóny? Co tam máš ty?

2. lis 2020
avatar

@apacheee Nevis prosim, jestli je v dohlednu uplatnovani kuponu a bodu na e-shopu?

2. lis 2020
avatar

a nebo to bude jak v Tescu...podle toho co nakupuješ dávají pak kupony ve vyúčtování......

2. lis 2020
avatar

Nikdy jsem saubar nekupovala a ten kupon tam mam

2. lis 2020
avatar

@apacheee totéž, jen bez jednoho kuponu. A já mám útratu za Saubar snad v každým nákupu právě 😀 asi jsem vyloučená!

2. lis 2020
avatar

@lachtanice86 aa tak to nic

2. lis 2020
avatar

Dneska jsem uplatnila plus poštou přišel kupón k narozkám ( měsíc dopředu?) 😄😄

2. lis 2020
avatar

@apacheee Veru a s těmi narozeninovými kupóny je to jak? Ten zase mně ještě nikdy nepřišel 😅

3. lis 2020