Každý první den v měsíci se teď můžete v aplikaci Payback těšit na dávku výhodných kupónů 😍
Kupóny získaly zase trochu jinou podobu a konečně je tak uplatníte i na privátní #dm značky - což doteď snad ještě nikdy nebylo a minimálně nám ve skupině to rozhodně chybělo 😁
Za zmínku rozhodně stojí kupón na 10x více bodů na celý nákup, protože ten vám může přinést moc hezkou slevu na příští nákupy 🛒
Když nakoupíte za 1000 Kč, dostanete normálně 40 bodů. Při použití tohoto kuponu jich bude ale už 400, a to je sleva rovných 100 Kč. Když navíc využijete i dodatkove kupóny, můžete ušetřit opravdu hezké peníze 💵
A pokud ještě novou apku nemáte, stáhněte si ji buď v Google play, nebo v App Store. Je samozřejmě ZDARMA 🆓 No a pak už si jen aktivujete kupóny, které chcete😊
@akinorev90 rádo se stalo 🙂 tak dobře pořid 🍀
Děkuju 🤗

A já tam ten SauBär nemám 🤷♀️ Jen 4 kupony
Já tam taky SauBär nemám.
ani já...
Já mám 😉
@apacheee Nevis prosim, jestli je v dohlednu uplatnovani kuponu a bodu na e-shopu?
a nebo to bude jak v Tescu...podle toho co nakupuješ dávají pak kupony ve vyúčtování......
Nikdy jsem saubar nekupovala a ten kupon tam mam
@lachtanice86 aa tak to nic
Dneska jsem uplatnila plus poštou přišel kupón k narozkám ( měsíc dopředu?) 😄😄


Díky za připomenutí.Uplne jsem na to zapomněla a zrovna dneska se chystám na nákup🙂