V domečkách jedeme už třetí rok, jsou boží. Ale cena mě letos zaskočila, myslím, že loni jsem je kupovala výrazně levněji.
24. lis 2023
Ty svíčky mají fakt povedený. Taky jsem koupila. Chtěla jsem teda ty, co máš na fotce ty, ale u nás je neměli, tak jsem vzala tyhle 🙂
24. lis 2023
@rebe Na svíčky byl kupon v hvězdičkach.
24. lis 2023


domečky už jsem měla loni, jsou parádní, byla dokonce nějaká sleva na svíčky před Vánocemi.